Értékes győzelem a megyei labdarúgó bajnokság 11. fordulójában

A pálya alkalmatlansága miatt a Túrkeve elleni mérkőzés elhalasztásra került. A 10. fordulóbeli mérkőzést november 4-én szerdán pótolják 14 órától.
A 11. fordulóban Kunhegyesen pályára lépő miklósiak kapuját az eltiltott Török kapus helyett ezúttal is Tarjányi őrizte. Az első 2 gólt a házigazdák szerezték. A 15. percben Szóládi Levente vette be a TFC kapuját (1-0), a 18. percben Tyukodi Roland viszont a saját kapujába juttatta a játékszert, így egalizálat az állást (1-1). A 20. percben Lólé Ferenc már a vezetést jelentő találatot szerezte meg (1-2), majd a 34. percben Hack Mihály 1-3-ra módosította az eredményt. A második 45 percben a gólok száma már nem változtott, viszont a hazaiak 4 sárgát szereztek. Az újabb győzelemmel továbbra is az élmezőny tagja a Törökszentmiklósi FC, függetlenül attól, hogy egy mérkőzéssel kevesebbet játszott a csapat.

KUNHEGYES ESE – TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 – 3  (1 – 3)
Kunhegyes ESE: Csontos (Tóbiás, 46.), Tyukodi R., Imre, Szabó, Kocsis N., Sárközi, Szóládi L., Kovács, Tyukodi A., Kocsis T., Varga (Tyukodi M., 46.)
Törökszentmiklósi FC: Tarjányi, Lólé, Hack, Gusztafik, Váradi (Nagy, 74.), Rab (Juhász, 79.), Héder R., Balogh, Ladányi, Suki (Pór, 46.), Buru
Gólszerző: Szóládi L. 15.p. ill. Tyukodi  R. (öngól) 18.p., Lólé 20. p., Hack 34.p.
Sárga lap: Kocsis N. 42.p., Szabó 49.p., Tyukodi R. 63.p., Tyukodi M. 70.p., Imre 90.p.